Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Apparna funkar inte ..

Skapad av R3YKA, 2010-12-27 00:49 i Elektronik & teknik

1 103
4 inlägg
0 poäng
R3YKA
Visningsbild
F 29 Kalmar Hjälte 894 inlägg
0
Det har fungerat att ladda ner apparna och att använda dem tills idag vid tre ungefär. Jag kan gå in på app store men när man har tryckt på "installera" så kommer man ju till hemskärmen. Sen laddar apparna . Problemet är att apparna laddar och laddar. Och laddar. De blir aldrig klara heller. Vad ska jag göra??

http://ask.fm/sannnsi

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

bIkToR
Visningsbild
P 28 Hjälte 41 inlägg
0

Svar till R3YKA [Gå till post]:
hade samma problem ;) fast ja testade mig fram,, min tid och datum var fel xd efter de så funkade de x) av en konstig andlednig ;)

ojj, glömde mitt status...

R3YKA
Visningsbild
F 29 Kalmar Hjälte 894 inlägg
Trådskapare
0

Svar till bIkToR [Gå till post]:
Hmmm fan va skumt

http://ask.fm/sannnsi

bIkToR
Visningsbild
P 28 Hjälte 41 inlägg
0

Svar till R3YKA [Gå till post]:
vet :S men testa dig fram då ;)

ojj, glömde mitt status...


Forum » Fritid » Elektronik & teknik » Apparna funkar inte ..

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons