Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Dragon age build

Skapad av Borttagen, 2010-03-28 01:16 i Dator- & TVspel

1 218
2 inlägg
0 poäng
Samme961
Visningsbild
P Hjälte 641 inlägg
0
Tja, tror ni att en Arcane Warrior/Shapeshifter skulle funka bra? Först tankar man som AW tills man nästan är död sen transformerar man sig till Swarm så tar manan resten av dmgen?
Och om man har bra armor på sig och förvandlar sig till en björn följer armorn med då?

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

Axberg
Visningsbild
P 30 Boden Hjälte 196 inlägg
0
Behövs inte så jäkla mkt taktik i dragon age.
Specca random det som är bra, för lätt spel.
Roligt dock. (Mage Frost så kan du solo:a allt)

http://www.youtube.com/watch


Forum » Fritid » Dator- & TVspel » Dragon age build

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons