Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Battlefield bad company 2 menyproblem.

Skapad av Borttagen, 2010-04-03 14:25 i Dator- & TVspel

583
2 inlägg
0 poäng
Fredperry112
Visningsbild
P Hjälte 545 inlägg
0
Hej, jag förstår inte hur man addar servrar som favoriter?

jag kan heller inte adda en vän, jag har addat honom och han har addat mig.. men han finns inte i friends listan? ska man acceptera någonstans?

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

MisterD
Visningsbild
P Hjälte 3 738 inlägg
0
finns väl någon knapp för att adda till favorit? eller högerklick? eller koll mer serverinfo

Ingen status


Forum » Fritid » Dator- & TVspel » Battlefield bad company 2 menyproblem.

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons