Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Counter strike funkar inte

Skapad av Borttagen, 2010-04-10 18:28 i Dator- & TVspel

1 938
2 inlägg
0 poäng
ollyol333
Visningsbild
P 32 Hjälte 137 inlägg
0
mitt cs funkade i förr går och nu funkar de inte det står half life launcher har slutat fungera någon som vet vad man kan göra ?

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

spiderpig97
Visningsbild
P Hjälte 817 inlägg
0

Svar till ollyol333 [Gå till post]:





installera på nytt??

Sram te bilo


Forum » Fritid » Dator- & TVspel » Counter strike funkar inte 

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons