Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Football manager 2010 arbetstillstånd?

Skapad av Borttagen, 2010-06-20 18:46 i Dator- & TVspel

2 005
2 inlägg
0 poäng
Borttagen
Visningsbild
Hjälte 2 016 inlägg
0
Hej, jag lirar för närvarande med Notts co på fm10, och nästan varenda jävla utländsk spelare jag köper/värvar får sitt arbetstillstånd nekat. VARFÖR?

Går det att påverka (mer än att klicka på den horiga lilla knappen som säger "överklaga", som absolut inte fungerar)? Eller är det bara bita ihop?

Ingen status

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

Eliot
Visningsbild
P 30 Hjälte 1 531 inlägg
0
Bara att bita ihop och köpa brittiska spelare.

Ingen status


Forum » Fritid » Dator- & TVspel » Football manager 2010 arbetstillstånd?

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons