Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Close encounters of the fourth kind!

Skapad av drAAnexle, 2010-04-15 22:08 i Film & Kultur

1 221
4 inlägg
0 poäng
drAAnexle
Visningsbild
P Hjälte 3 739 inlägg
0
JAHA JAHA!
HEJ !
typ.

Iallafall, nu är det så att min kompis sa att han blev för första gången lite små skraj av en typ .. " dokumentärs" skräckfilm vid namn Close encounters of the fourth kind.
Nu är det så att jag, som gillar skräckfilmer, vill gärna se den och se om den verkligen var speciellt läskig..


Någon som vet vart jag kan hitta torrent?

Ive tried TPB, Swebits, Google. Cant find. hittar bara of the third kind och den är ifrån 1977 typ och vill se of fourth kind .. typ.

I need help.
jag vet att man tyvärr inte får länka till nerladdningssidor men ni kan nog skriva i ett privat GB (H)


Jag tror detta var allt..
ELLER?

Morot.

Jag är en idiot.

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

Shiftey
Visningsbild
P 33 Löddeköpinge Hjälte 1 463 inlägg
0

Svar till kabat [Gå till post]:
Den finns på PB men den heter bara The Fourth Kind xD


For every draught he shared a drink.

drAAnexle
Visningsbild
P Hjälte 3 739 inlägg
Trådskapare
0

Svar till Shiftey [Gå till post]:
JAHAJA ..
fan vad mobbat -_-
jaja, ska kolla upp den. tack för att du orkade ens försöka hjälpa till.
om den funkar så blir det inget försöka hjälpa till utan ett oerhört stort tack ! : )


Jag är en idiot.

Shiftey
Visningsbild
P 33 Löddeköpinge Hjälte 1 463 inlägg
0

Svar till kabat [Gå till post]:
Lugnt ^^

For every draught he shared a drink.


Forum » Fritid » Film & Kultur » Close encounters of the fourth kind!

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons