Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

bilden är svart

Skapad av watersson, 2010-05-07 22:52 i Film & Kultur

684
3 inlägg
0 poäng
watersson
Visningsbild
P Hjälte 124 inlägg
0
Hejsan , jag har nyss laddat ner en film och när jag ska starta den nu så är det bara svart , asså man ser inte filmen man hör bara ljudet. Jag använder VLC ofc. Och nu funkar ingen film. Dom funkade bra innan jag laddade ner denna. H>JÄLP

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

Korvsson
Visningsbild
P 31 Uddevalla Hjälte 1 373 inlägg
0

Svar till Poontus [Gå till post]:
Du var ju rolig, eller inte...



OnT: Har du prövat installera om det? Brukar lösa de flesta problemen

Ingen status


Forum » Fritid » Film & Kultur » bilden är svart

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons