Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Fungerar det att köpa nytt cs:s?

Skapad av Borttagen, 2010-08-10 14:07 i Dator- & TVspel

887
4 inlägg
0 poäng
Sleepy
Visningsbild
P 30 Bettna Hjälte 79 inlägg
0
Jag vart VAC BANNAD för ca 3 år sedan.. har nu lärt mig min läxa och gått o beställt CS:S igen.. undrar bara, fungerar det verkligen att köpa nytt Counter Strike för att köra CS:S, alltså att jag fixar nytt konto? Tacksam för svar snarast!
*P.S* borde tänkt på att lägga upp tråden innan jag beställde den.. men de e väll sånt man kommer på i efterhand :P!

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

D2H
Visningsbild
P Hjälte 3 460 inlägg
0

Svar till Sleepy [Gå till post]:

Om du har en ny användare så borde det ju funka. Antar jag, om det inte är en ip-ban men det borde det inte vara...

Ingen status

morphman86
Visningsbild
P 38 Göteborg Hjälte 6 450 inlägg
0

Svar till Sleepy [Gå till post]:

VAC-ban låser ditt Steam-konto, så om du försöker köra på samma konto som blev bannat kommer det inte att gå!

One pill makes you larger, one pill makes you small, but the pills that mother gave you don't do nothing at all

Sleepy
Visningsbild
P 30 Bettna Hjälte 79 inlägg
Trådskapare
0

Svar till morphman86 [Gå till post]:

okej, det förklarar en del :D Tack!


Forum » Fritid » Dator- & TVspel » Fungerar det att köpa nytt cs:s?

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons