Hej, Jag är en tjej som är 15år som har en kille som är 17.
Min kille har bara pullat mig en gång medan jag runkar av han flera gånger och sugit av han. Det är så att jag är lite rädd för hur jag är där nere. Jag blir lätt så våt. Han sa också det till mig första gånger att jag var riktigt våt, vet inte om han gillade det eller inte men kändes konstigt.
Nu har vi varit tillsammans i fyra månader och han har också börjat fråga om vi ska ha sex. Jag vet inte hur jag ska göra då jag är rädd att jag är för våt. När han frågar om vi ska ha sex så frågar jag om jag inte kan suga av han istället och så gör jag det. Så det är lätt att komma från sex. Men jag vet inte, när jag suger av han vill han så klart pulla mig också, men jag tar bort handen så får han hålla på med brösten istället.
Vet inte vad han egentligen tycker om det. Det har blivit så att var gång vi ses nu så suger jag av han och sedan tar jag och får sperman i munnen för min kille säger att han gillar det. Sedan händer inte mer. Men jag vet ju att han vill mer. Hur ska jag göra?
Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!