Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Söker film

Skapad av Sobielishes, 2010-02-15 19:47 i Efterlysningar

373
6 inlägg
0 poäng
Sobielishes
Visningsbild
P 35 Matfors Hjälte 959 inlägg
0
Godkväll på er alla:) Min tjej söker ännu en film detta var beskrivningen jag fick av henne hoppas ni kan hjälpa henne :) vad heter filmen där de är typ 2 tjejor som är lite äldre och feta och bråkar över samma man så dom går till nån häxliknande tjej som gör att dom blir vackra och unga och odödliga. de hände lite olykor med dom i skit också ena fick hål i magen o sånt men dom kunde itne dö

The ghost from the past speaks to all who will listen

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

morphman86
Visningsbild
P 38 Göteborg Hjälte 6 450 inlägg
0
Svar till Sobielishes [Gå till post]:

Åh, jag vet vilken det är, men vad hette den nu igen?
Tror det var Döden klär henne!



Tillägg av morphman86 2010-02-15 19:56

Kan ha var Death Becomes her på engelska!
http://www.imdb.com/title/tt0104070/

One pill makes you larger, one pill makes you small, but the pills that mother gave you don't do nothing at all

overlord96
Visningsbild
P 28 Södertälje Hjälte 1 221 inlägg
0

Svar till Sobielishes [Gå till post]:

stardust?

Sobielishes
Visningsbild
P 35 Matfors Hjälte 959 inlägg
Trådskapare
0

Svar till morphman86 [Gå till post]:

Tackar det var rätt :) Jo jag hittade den engelska titel då jag kollade upp den svenska titeln :)

The ghost from the past speaks to all who will listen

morphman86
Visningsbild
P 38 Göteborg Hjälte 6 450 inlägg
0

Svar till Sobielishes [Gå till post]:

hehe, vsg!

One pill makes you larger, one pill makes you small, but the pills that mother gave you don't do nothing at all


Forum » Mellan Himmel och Jord » Efterlysningar » Söker film

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons