Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Vad ska jag säga?

Skapad av Borttagen, 2010-04-24 20:29 i Mellan Himmel och Jord

574
5 inlägg
0 poäng
butterfly
Visningsbild
Hjälte 5 inlägg
0
För det första så är jag fjorton. Jag har börjat tycka om en kille som är ett år äldre än mig.
Vi har umgåts som vänner sedan dagis men endå inte mycket.
Jag har alltid kännt att det vart något specillt mellan oss men har inte tänkt på det. NU kom jag på det. Vi är så sjukt lika.

Kan ni langa några bra komentarer jag kan säga eller något?
Så vi får något att prata om :D

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

puppa
Visningsbild
F 33 Göteborg Hjälte 220 inlägg
0
Kanske det ni har så mycket gemensamt?
butterfly
Visningsbild
Hjälte 5 inlägg
Trådskapare
0

Svar till puppa [Gå till post]:



Nej vi har inget gemensamt. Förutom att vi bor i stora hus och har enorma båtar. Men det känns för opersonligt att prata om.
Vi är bara lika på insidan.
SnelKille96
Visningsbild
P 29 Skinnskatteberg Hjälte 353 inlägg
0

Svar till butterfly [Gå till post]:
Gå efter din magkänsla O_o


Flintis.

bajskvorvv
Visningsbild
F 28 Helsingborg Hjälte 47 inlägg
0
enklast är väl bara att sätta dig ner och prata med honom, säga hur du känner, kanske skiter det sig, men för att vinna måste man satsa lite, bättre det än att gå runt att undra om en massa, eller? :)

Jag hette tidigare jjjohannaa


Forum » Mellan Himmel och Jord » Vad ska jag säga?

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons