Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Rewire till fl studio

Skapad av Borttagen, 2010-09-06 12:17 i Mjukvara & Operativsystem

798
1 inlägg
0 poäng
marcus_90
Visningsbild
P 34 Halmstad Hjälte 13 inlägg
0
Tja, jag får error: Verification failure - när jag kör Rewire i FL Studio. Kan säga att jag har köpt FL Studio, men kör den cra**ed. Vill inte installera om FL Studio för då måste jag omregistrera alla programmen ja köpt.

Ngn som vet vad man kan göra?

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!


Forum » Datorer & IT » Mjukvara & Operativsystem » Rewire till fl studio

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons