Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!

Behöver hjälp!

Skapad av Borttagen, 2010-05-01 13:09 i Skola & Jobb

953
6 inlägg
0 poäng
Salt
Visningsbild
Hjälte 0 inlägg
0
Tjenare! Som rubriken säger behöver jag hjälp.. jag hittar inte min internet skiva där jag har koden till microsoft officer 2007 eller vafan det var så nu behöver jag hjälp att hitta ett liknande program där jag kan hitta ett liknande program för mitt skolarbete!

OBS - det behöver inte vara ngt speciellt svårt med power point etc. bara enkelt där man skriver ner sitt arbete och kan fixa med storlek på texten :)

Alla tips uppskattas!

Tack på förhand!

Over N Out Salt :P

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

Chaosweaver
Visningsbild
P Hjälte 5 458 inlägg
0

Svar till Salt [Gå till post]:
Open office.

http://www.openoffice.org/


( ͡° ͜ʖ ͡°)

Icajude
Visningsbild
Hjälte 48 inlägg
0

Svar till Salt [Gå till post]:

staroffice/openoffice

peita
Visningsbild
P 29 Åstorp Hjälte 387 inlägg
0
som dom andra sa: open office,jag tycker det är bättre.

någon sorts korv

Salt
Visningsbild
Hjälte 0 inlägg
Trådskapare
0
Tackar för alla svar, bestämde mig för open office och det funkade riktigt bra :) Ni har räddat mig från en stor utskällning av skolans värsta lärare ^^ tackar
malinjohanna
Visningsbild
Stockholm Hjälte 21 inlägg
0
glöm inte att ''spara som'' vanliga office!

aoo.


Forum » Livet » Skola & Jobb » Behöver hjälp!

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons