Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Arvet från rosemond hill!?!

Skapad av Borttagen, 2010-04-18 18:01 i Dator- & TVspel

4 596
3 inlägg
0 poäng
cassaandraa
Visningsbild
F 30 Bohus Hjälte 2 inlägg
0
Hej, skulle behöva hjälp med spelet Arvet från rosemond hill.
Har nämligen några fler "hemligheter" som jag behöver hitta för att komma till sista tävlingen, The Kingswood Championships.
Är det någon som vet vart alla saker är man ska hitta?
Har hittat hemligheterna med melissa's dagbok, john's föl, radion & morötterna, och det saknas 3 styckna.

tacksam för svar!

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

Vicks
Visningsbild
P 29 Hjälte 2 055 inlägg
0


┌∩┐(◕_◕)┌∩┐- “What happens to the hole when the cheese is gone?” — Bertolt Brecht

cassaandraa
Visningsbild
F 30 Bohus Hjälte 2 inlägg
Trådskapare
0

Svar till Vicks [Gå till post]:

tack :)


Forum » Fritid » Dator- & TVspel » Arvet från rosemond hill!?!

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons