Hej jag är gluten intolerant och köpte en flaska explorer vodka, såg nu att det vare gjort av vete vilket jag inte visste att vodka var.
kan jag dricka det ändå? tack i förväg ;)
Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!