Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Spotify hjälp

Skapad av nybrobon, 2010-04-30 18:53 i Datorer & IT

542
6 inlägg
0 poäng
nybrobon
Visningsbild
P Nybro Hjälte 132 inlägg
0
tja har hört att Spotify har ändrat utseende typ uppdaterats men ingen har hänt på min dator måste jag göra ett nytt konto eller ominstallera Spotify?

Killar med smak kör volvo med flak http://www.streaminvite.com/ref/17106 http://webbax.se/pics/hotgirl.jpg

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

Rofl
Visningsbild
Hjälte 8 inlägg
0

Svar till nybrobon [Gå till post]:



du måste ladda ner den nya spotify. gå till spotifys hemsida.
Guitarman
Visningsbild
P 30 Hjälte 6 576 inlägg
0
Ladda ner nya på spotify.com

Hajj på dajj

KT
Visningsbild
P 31 Linköping Hjälte 6 237 inlägg
0

Svar till Rofl [Gå till post]:

Noes, wrongo. Man skall ej behöva installera om.


Svar till nybrobon [Gå till post]:

Det släpps till så många som möjligt och kommer förhoppningsvis vara klart innan helgens slut. Om alla fick next generation samtidigt skulle det ha crashat. Läs deras twitterflöde

Plötsligt hände det!

wmattew
Visningsbild
P 28 Eskilstuna Hjälte 69 inlägg
0
Det är inte uppdaterat för mig heller
kalasbrallan
Visningsbild
Hjälte 37 inlägg
0

Svar till nybrobon [Gå till post]:

http://lmgtfy.com/?q=spotify+download&l=1

Jag fick ladda ner det, en kompis fick det nerladdat automatiskt



Forum » Datorer & IT » Spotify hjälp

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons