Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Facebook tabort acc?

Skapad av Borttagen, 2010-06-28 23:13 i Datorer & IT

746
5 inlägg
0 poäng
Unnamed
Visningsbild
P 33 Luleå Hjälte 640 inlägg
0
Hur fan tar man bort sitt Facebook account!? Går det?
När jag går in på inställningar så hittar jag bara avaktivera, men min facebook användare finns kvar, och folk kan skriva till mig.
Min morsa skriver fortfarande fan till mig på facebook fast den är inaktiverad, verkar knappt stå det heller!

HUR FAN TAR JAG BORT DEN!?

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

Peppar
Visningsbild
P 32 Hjälte 7 463 inlägg Online
0
http://www.wikihow.com/Permanently-Delete-a-Facebook-Account

Ah you think Hamsterpaj is your ally? You merely adopted the Hamsterpaj. I was born in it, molded by it.

Adolf
Visningsbild
P 32 Hjälte 470 inlägg
0

Svar till Peppar [Gå till post]:


VAd är det som händer? försvinner alla mina kommentarer pch sådant då eller? ska nämligen skapa ett nytt

Framgång är att gå från ett misslyckande till ett annat med oförminskad entusiasm.

Peppar
Visningsbild
P 32 Hjälte 7 463 inlägg Online
0

Svar till Adolf [Gå till post]:
Nej. Saker kommer stå kvar fast under "Facebook User" har jag för mig.
Varför skapa nytt konto?

Ah you think Hamsterpaj is your ally? You merely adopted the Hamsterpaj. I was born in it, molded by it.

Adolf
Visningsbild
P 32 Hjälte 470 inlägg
0

Svar till Peppar [Gå till post]:
Rensar :/

Framgång är att gå från ett misslyckande till ett annat med oförminskad entusiasm.


Forum » Datorer & IT » Facebook tabort acc?

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons