Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Bluetooth

Skapad av Borttagen, 2010-07-22 00:12 i Datorer & IT

303
2 inlägg
0 poäng
knight
Visningsbild
P 30 Spånga Hjälte 823 inlägg
0
Hejsan jag har en laptop Packard Bell Tj61 och jag undrar om man kan skicka musik via bluetooth till min Telefon Sony ericsson W595 och undrar hur man gør och hur man startar bluetooth!

Ouch...

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

ylva
Visningsbild
F 31 Uppsala Hjälte 2 699 inlägg
0

Svar till knight [Gå till post]:

Mitt korta, trötta googlande sa att den inte har bluetooth.
Men mycket väl kan jag ha fel

vem kan stoppa mig när jag bara rullar fram


Forum » Datorer & IT » Bluetooth

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons