Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Spel och msn samtidigt

Skapad av n0lifer, 2010-08-08 22:41 i Datorer & IT

919
3 inlägg
0 poäng
n0lifer
Visningsbild
Hjälte 404 inlägg
0
När jag spelar spel t.ex. mw2 så vill jag inte ha det i fullskärm jag har windows 7 så vill typ att spelet ska vara som när man har windows media player, man ser baren där nere med alla program man har igång.

Då kan man vara inne på msn/byta låtar på spotify utan att behöva tabba ner spelet "Allt-Esc".

Är detta tekniskt möjligt? Isåfall hur gör jag :D?

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

Golvmopp
Visningsbild
P 32 Örebro Hjälte 2 140 inlägg
0


Ge mig en status!

n0lifer
Visningsbild
Hjälte 404 inlägg
Trådskapare
0

Svar till Golvmopp [Gå till post]:

Tack så mycket! var bara att trycka alt-enter :D!


Forum » Datorer & IT » Spel och msn samtidigt

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons