Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Varför gillar tjejer......

Skapad av Borttagen, 2010-09-21 15:01 i Kläder & utseende

3 799
63 inlägg
0 poäng
jkridlsps
Visningsbild
F 39 Linköping Hjälte 253 inlägg
0

Svar till leon [Gå till post]:
ja ellerhur!


Min fästman är 190 lång , väger 90 kilo och har en kuk lika stor som på en häst!


Ser inget bögigt men honom what so ever..

sluta önska att det vore så för att du ska få en möjlig chans till en flickvän?:D

Your sad pathetic and blue and if i give a rats as i would worry about you

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

leon
Visningsbild
P 34 Hjälte 85 inlägg
Trådskapare
0

Svar till jkridlsps [Gå till post]:
eh? tack för upplysningen inte för att jag bryr mig speciellt mycket.
jag skrev aldrig alla tjejer men majoriteten 95 %

thats alright because i love the way you lie

HEADLESSGAME
Visningsbild
F 31 Södertälje Hjälte 200 inlägg
0

Svar till leon [Gå till post]:
för att tjejer är dumma i huvet som ja nästan skriver i varje inlägg ja skickar. enligt mig kan skulle sånna tjejer lika gärna kunna ligga med en annan tjej eftersom de är samma jävla sak.

manlighet är de enda rätta, sexigt som fan me. yes yes yes

http://theheadlessgame.blogspot.com

Pumba
Visningsbild
F 31 Hjälte 143 inlägg
0
de ska vara riktiga killar som kör sin egen stil och skiter om de är i mode eller inte
Pixxel
Visningsbild
Hjälte 4 245 inlägg
0

Svar till leon [Gå till post]:
The fuck?

De är ju bara jobbiga :( Whinear 24/7.
I alla fall de jag känner. Eller kände.

Bara besvärligt då jag inte har tålamod med folk som klagar på mig hela tiden.

JAG ÄR EN JORDGLOB

gurkis
Visningsbild
P 37 Värnamo Hjälte 865 inlägg
0

Svar till emmser [Gå till post]:
word

Ours is the fury

Aderpole
Visningsbild
P 30 Hjälte 119 inlägg
0

Svar till n-amnlos [Gå till post]:
Why..so..serious?

Cuttar dig len!

status
Visningsbild
F 28 Hjälte 518 inlägg
0
Svar till leon [Gå till post]:


För att dem är trevliga? :p

Potatis

black_eyes_me
Visningsbild
F 35 Rydsgård Hjälte 687 inlägg
0

Svar till leon [Gå till post]:
Lura nu inte i alla killar att tjejer vill ha de så, jag tycker de finns för lite män med krut i :)

;)

qouiti
Visningsbild
F Göteborg Hjälte 169 inlägg
0

Svar till leon [Gå till post]:
Om du menar att tjejer blir tända på bögiga killar så är jag isåfall inte tjej. Jag dras inte till fjollor.

STATUS QOQO

Shadow_90
Visningsbild
F 34 Järfälla Hjälte 83 inlägg
0
Alla tycker ju olika, men när det gäller mig så har jag aldrig varit intresserad av mer feminina killar (nu vill jag inte heller ha värsta machotypen, utan något mittemellan).

Dock så skulle jag kunna tänka mig att vara kompis med en feminin kille oavsett om han är bög eller inte. Det blir för mig iaf mera avspänt och mera som att hänga med en tjej. :P
Maicki
Visningsbild
F 34 Laholm Hjälte 583 inlägg
0

Svar till leon [Gå till post]:
Jag gillar inte såna killar? Gillar manliga män, men de behöver inte vara svin för det. Vill att killen ska vara lite svettig och skitig=kunna utföra riktigt kroppsarbete. Fast jag gillar ju inte fjolliga tjejer heller, blir tokig på tjejer som skriker så fort de ser en liten myra eller börjar gråta när de bryter en nagel.

PJ, för Prins John då, så vitsigt!

TheMentalBitch
Visningsbild
F 33 Hjälte 1 455 inlägg
0
De är oftast roliga att hänga med och de är inge större fel på de! ^^

JUST DOING MY CATWALK

kihlenftw
Visningsbild
Hjälte 8 inlägg
0
Alla tjejer gillar ju inte killar som är bögiga.
Men tyvärr så kan jag inte finna det rätta svaret på din fråga.

Har aldrig fått en smäll, inte ens tanken har slagit mig.

jahaokej
Visningsbild
F 32 Göteborg Hjälte 2 038 inlägg
0

Svar till leon [Gå till post]:
Vi gillar väl personer vi kan relatera till?
Fast nu talar jag inte för mig själv.. finner det ytterst irriterande med killar eller tjejer med extremt feminina personligheter.

Big boobs doesn't count if youre fat

finnsintelangre
Visningsbild
P 35 Gävle Hjälte 1 583 inlägg
0
Händer att folk tycker jag ser allmänt snäll och fjollig ut, brukar inte resultera att jag blir mer populär hos damerna än någon annan.

Man kanske skulle spara ut lite skägg och bli en lite mer aggressiv alfahane istället.

Jag hette tidigare KotteKrille

Lunchmeister
Visningsbild
Hjälte 315 inlägg
0

Svar till Ensidig [Gå till post]:
true

Ingen status. Eller jo, nu har jag ju det.

andreai
Visningsbild
F Hjälte 54 inlägg
0
jo det finns en del kilar som överdriver väldigt mycket om sina kläder och utseende ( foundation ? ) men älskar killar som klär sig fint, finns inget snyggare ! :)

Ingen status

fiskenfelicia
Visningsbild
F 30 Karlstad Hjälte 146 inlägg
0

Svar till viiktoor [Gå till post]:
Vafan.

MOASH

visp
Visningsbild
F Göteborg Hjälte 3 830 inlägg
0
Det jag gillar hos mina ''bögiga'' vänner är:

1) Brukar ha lite större intresse för smink, parfym och kläder och andra lite mer feminina intressen än vad majoriteten av de ''vanliga'' killarna har.

2) Vågar vara sig själva, ofta mer öppna med sig själva och har lättare (eller bara gillar) att prata om känslor och sånt trams som jag uppskattar.

3) Min bästa tjejkompis har flickvän och jag är själv bisexuell och jag behöver aldrig oroa mig att han ser ner på mig eller nedgraderar bi/homosexuella i största allmänhet pga deras läggning.

Dock behöver hela bög-prylen inte gå till en överdrift. Blir inte jätteimponerad om en kille springer runt i tajta rosa läderbyxor och skriver som en flicka.

Ingen status

Hannah_96
Visningsbild
F 28 Enskede Hjälte 7 inlägg
0
därför dom som är officielt bögar, vet precis vad tjejer vill ha av en kille., för att dom är liknande som vi... problemet med att gilla en bög är väll att dom gillar killar och inte tjejer... men det är så tjejer tänker iaf ;)

make peace with the past

Alissa
Visningsbild
F 30 Malmö Hjälte 487 inlägg
0
Är inte så särskilt glad i homosexuella killar... tycker dom beter sig fjolligt... x)
inte då deras sexualitet utan bara så som dom beter sig...

Bukkake förstörde min matta

bIkToR
Visningsbild
P 28 Hjälte 41 inlägg
0
asså va snackar alla om ? varför är alla bögar mognare?

ojj, glömde mitt status...

Sayitaintso
Visningsbild
Hjälte 0 inlägg
0
I wish I was queer so I could get chicks

Can't figure out which spice girl I want to make pregnant.

Gluepower
Visningsbild
P Hjälte 321 inlägg
0
Svar till leon [Gå till post]:


Nu är jag så fucking trött på idioter.. Leon jag säger det till dig nu en gång, se till att få in det e din trånga skalle okej?

Tjejer är olika och det leder till att ALLA GILLAR OLIKA, sen säger du att majoriteten tycker som du skriver, hurihelvete kan du veta det när du inte gjort någon research eller har någon som helt källa på det
Crate
Visningsbild
P 32 Kista Hjälte 775 inlägg
0
Vet inte riktigt men jag tyckte denna passade bra här.

http://clipmarks.com/clipmark/7F43F5EE-4494-4C4A-99B8-0FAE6735E108/

Troligen finns det inget " jag föredrar macho" "jag föredrar fjollor", tjejer vill helt enkelt ha olika män (lr en man med olika sidor) vid olika tillfällen.

Pretty much end of dicussion.

Ingen status

Shinra
Visningsbild
Handen Hjälte 1 820 inlägg
0

Svar till leon [Gå till post]:
"Modereringsnivå: Hård

Trådarna är seriösa! Du ska kunna sköta dig och kunna argumentera utan påhopp. Off Topic är något vi inte gillar och vi går in och antingen tar bort inlägg eller låser tråden. Hårdare än normal men slappare än stenhård."


Visa mig något som stödjer din tes eller lägg fram det som något du själv tycker, inte som fakta.

Nej, bara nej.

Pitiful_Mortal
Visningsbild
Hjälte 6 114 inlägg
0
Människor vill alltid ha det dem inte kan få.
I detta fall vill kvinnor ha bögar.

.. and that's the way the cookie crumbles.

CrushedFromAbove
Visningsbild
P 31 Hjälte 40 inlägg
0
Hahahahahahaha

When one man is diluted it's called insanity, when a group of people is diluted it's called religion

Alkizaliz
Visningsbild
F Hjälte 1 inlägg
0
Vem bestämmer vad som är bögigt, alltså. Folk säger att man kan se på folk om de är homosexuella men det är bara för vi "letar" efter de tecken som tyder på våran falska steriotypa syn på hur de ska bete och klä sig.

MEN till frågan, jag tkr de är mer självsäkra än de flesta killar som försöker leva upp till att vara så manlig som möjligt. Bara jobbigt att hänga med killar som anstränger sig för att göra ett "manligt" och "bra" intryck hela jävla tiden. De som har gått ut med att de är bögar har oftast jävligt bra självförtroende vilket ger en bättre personlighet. Typ.

xchillin'


Forum » Livet » Kläder & utseende » Varför gillar tjejer......

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons