Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Mans hår.

Skapad av TrevligaKlas, 2010-09-21 22:39 i Hälsa, kropp & pubertet

1 269
15 inlägg
0 poäng
Sex och blandat
TrevligaKlas
Visningsbild
Hjälte 49 inlägg
0
Hej, nu har jag en fråga till er unga män där ute, rakar ni penisen med hyvel? eller med apparat? och sedan, hur fan rakar ni pungen? har aldrig fattar hur jag ska bära mig åt!

Och ja jag vet, många av dessa trådar är rent trams, dock är denna 100% seriös då jag faktiskt behöver råd. så snälla, inga dumheter nu..
Tack på förhand.

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

glasblower
Visningsbild
F 33 Vänge Hjälte 1 364 inlägg
0

Svar till TrevligaKlas [Gå till post]:
Varför ska du raka pungen, räcker väll att du rakar lite runt "paketet"?

Balle och jag vi är goda vänner, fasten mycket olika..

TrevligaKlas
Visningsbild
Hjälte 49 inlägg
Trådskapare
0

Svar till jkridlsps [Gå till post]:
rakar han mot magen? eller ner mot penis?

TrevligaKlas
Visningsbild
Hjälte 49 inlägg
Trådskapare
0

Svar till jkridlsps [Gå till post]:
okej, tack för ditt seriösa svar. inte många sådana man får här på hp!


Forum » Livet » Hälsa, kropp & pubertet » Mans hår.

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons