Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!

Hur lång ska snoppen vara?

Skapad av Anonym, 2011-02-21 22:37 i Sex & Sinne

7 551
42 inlägg
0 poäng
Sex och blandat
Luckylucky
Visningsbild
P 33 Stenkullen Hjälte 2 210 inlägg
0

Svar till heluiw1 [Gå till post]:
Skottpengar är när man får betalt för att skjuta en viss djurart eller i detta fall idiot

Att dö är inga problem, Leva är det som är svårt // Nikki Sixx

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

Ecstasy
Visningsbild
P 35 Hjälte 1 327 inlägg
0
Ni killar som blir mobbade av tjejer i skolan som säger att ni har små penisar; börja mobba tjejerna för att dom har små bröst :)

MDMA

Skejtboarden
Visningsbild
P Hjälte 741 inlägg
0
Jobbigt att runka med den :O

Graffiti <3

Skejtboarden
Visningsbild
P Hjälte 741 inlägg
0


Det är jobbigt med fjortisar som dig.. :D

Graffiti <3

flaashaback
Visningsbild
F 28 Mölndal Hjälte 255 inlägg
0

Svar till Skejtboarden [Gå till post]:
asso chilla, jag har sagt förlåt men ändå ska folk hålla på nån annan skrev ju samma sak så men det är bara jag som får skit hur orkar ni egentligen

BananKiosk
Visningsbild
F 29 Säffle Hjälte 217 inlägg
0

Svar till flaashaback [Gå till post]:
åh shit, du verkar vara en såndär irriterande liten sak.
Tror han klarar sig bättre utan din "hjälp" faktiskt. Mitt råd till dig: tänk lite innan du skriver nästa gång (:


Du klarar dig allt skaru se, inget att oroa sig för nu. Hela din kropp kommer växa och det kommer nog gå alldeles galant =) tror du är precis som de andra flesta killar i din ålder :)

Forum » Livet » Sex & Sinne » Hur lång ska snoppen vara?

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons