Som besökare på Hamsterpaj samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Annons

Gingers, äckliga?

Skapad av Fill96, 2010-09-16 21:38 i Skräp & Spam

7 153
33 inlägg
0 poäng
Gargamel
Visningsbild
Hjälte 12 749 inlägg
0

Svar till Robin888 [Gå till post]:
Skrivet innan ajg blev ordningsvakt. Men även ordningsvakter får ha åsikter.

Moderna vetenskapssamhället är lika förljuget och ruttet som medeltida Kyrkan. | "Hellre diktator än gay"

Är reklamen ivägen? Logga in eller registrera dig så försvinner den!

Robin888
Visningsbild
Hjälte 21 inlägg
0

Svar till Gargamel [Gå till post]:


haha amen dåså, du verkar ju vara tjock, så du borde banta för jag gillar inte tjocka personer, som man ser på stranden där fetter på magen dallrar 3minuter efter som lyckats dra sig upp ur vattnet fetto hahahahaha
Gargamel
Visningsbild
Hjälte 12 749 inlägg
0

Svar till Robin888 [Gå till post]:
Tur för dig att jag inte är på stranden då. :D

Moderna vetenskapssamhället är lika förljuget och ruttet som medeltida Kyrkan. | "Hellre diktator än gay"


Forum » Mellan Himmel och Jord » Skräp & Spam » Gingers, äckliga?

Ansvariga ordningsvakter:

Användare som läser i den här tråden just nu

1 utloggad

Skriv ett nytt inlägg

Hej! Innan du skriver om ett potentiellt problem så vill vi påminna dig om att du faktiskt inte är ensam. Du är inte onormal och världen kommer inte att gå under, vi lovar! Så slappna av och gilla livet i några minuter - känns det fortfarande hemskt? Skriv gärna ner dina tankar och frågor, vi älskar att hjälpa just dig!

Den här tråden är äldre än Rojks drömtjej!

Det senaste inlägget i den här tråden skrevs för över tre månader sedan. Är du säker på att du vill återuppliva diskussionen? Har du något vettigt att tillföra eller passar din fråga i en ny tråd? Onödiga återupplivningar kommer att låsas så tänk efter en extra gång!

Hjälp

Det här är en hjälpruta

Här får du korta tips och förklaringar om forumet. Välj kapitel i rullningslisten här ovanför.

Rutan uppdateras automagiskt

När du använder funktioner i forumet så visas bra tips här.


Annons
Annons
Annons
Annons